Värsked tööpakkumised

Majandusjuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184320

Tööpakkumise number

184320

Töö kirjeldus

Tagada lasteaia väga hea majandamine:
1) abipersonali töö juhtimine ja hindamine lähtuvalt seadusandlusest
2) lasteaia toitlustuse organiseerimine ja enesekontrolliplaani täitmine koostöös köögipersonaliga (toiduainete tellimine, toidulao pidamine ja vastava programmi haldamine elektrooniliselt, osalemine tervislike menüüde koostamisel
3) lasteaia varade üle arvestuse pidamine ja inventeerimine
4) lasteaia majanduseelarve jälgimine ja analüüsimine
5) lasteaia tehnosüsteemide jälgimine arvutist
6) lasteaia majandamiseks vajalike vahendite ja materjalide tellimine
7) lasteaia arvete haldamine

Nõudmised kandidaadile

1) toitlustus- või majandusalane keskeri või kõrgharidus
2) väga head teadmised koolieelset lasteasutust puudutavast seadusandlusest (tervisekaitse, toitlustamine, tuleohutus jm)
3) algteadmised raamatupidamisest
4) väga hea arvutikasutamisoskus (eriti Excel, tabelarvutused)
5) teadmised laste tervislikust toitumisest
6) positiivne ellusuhtumine ja hea enesekehtestamisoskus
7) väga hea suhtlemis- ja koostööoskus
8) pingetaluvus ja oskus tulla toime erinevates olukordades
9) hea tehniline taip

Ettevõte pakub

aktiivseid lapsi ja lapsevanemaid
võimalust osaleda uue lasteaia psühho-sotsiaalse keskkonna loomisel
kaasaegseid töötingimusi
stabiilset töökeskkonda
töötasu 8300 krooni kuus

Lisainfo

Kandidaatidel esitada järgmised dokumendid aadressil Raekoja plats 12, 51004 (Tartu Linnavalitsuse Haridusosakond) hiljemalt 30. september 2009.
1) avaldus kandideerimiseks,
2) elulookirjeldus,
3) motivatsioonikiri.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2009
Kuulutus sisestati:
18. september 2009

Jaanuaris 2010 avatakse Tartus (Kummeli 5) uus kuue rühmaline lasteaed.