https://www.cvkeskus.ee/148190

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Majandusjuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148190

Tööpakkumise number

148190

Töö kirjeldus

Nõutav majandusalane haridus, töökogemus ja teadmised kesktasemel arvutis: Exel, Outlook, World, internett.
Isiksus: Puhtust- ja lapsi armastav, intelligentne, rõõmsameelne ja positiivne suhtleja. Väljakutseid ja rutiinivaba tööd hindav. Ennast juhtiv, positiivne ja kõrget vastutust kanda suutev.
CV ja vajalikud muud dokumendid saata meili teel või aadressil: Tallinn, Kraavi 10, 11 215.


Nõudmised kandidaadile

Töökas toetav kollektiiv. Ilus, puhas renoveeritud kaunis töökeskkond. Kaasaegne töövahendid. omaette kabinett. Soodne toit. Ühised üritused ja koolitusvõimalused.
Motivatsiooni ja huvi korral, väljaõpe kohapeal.


Ettevõte pakub

Ilusaid mugavaid töötingimusi (kabinett, arvuti). Häid koolitusvõimalusi. Lisatöö eest lisatasu. Põhipuhkust suvel 28 kalendripäeva. Riiklikud pühad vabad. Meeldivat töökeskkonda ja abivalmeid töökaaslasi. Mentorlust. Toimivat motivatsiooni-ja tunnustussüsteemi. Pakub väljakutseid loovuse osas. Laste ja täiskasvanute ürituste korraldamises kaasalöömine ja tasuta osalemine. Odav lõunasöök. Rutiinivaba vaheldusrikas, kuid vastutust nõudev töö.


Lisainfo

Otseselt alluvaid 13. Töökaaslasi kokku üle 30ne. Lisaks eelkooliealisi lapsi 107.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008
Brutopalk:
7000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööd leiab (toiduainete tehnoloogi oskustega) majandusala juhataja.
Kelle tööülesanneteks on kuuerühmalise (107 last) lasteaia territooriumi, tehniliste süsteemide ja ruumide haldamine, hooldus ja remont. Abi personali juhendamine ja motiveerimine (13 inimest).
Lasteaia menüüde koostamine, kauba tellimine, -vastuvõtt - päeva lõpus tegelike toidukulude sisse ja väljamineku - (programmi abil), laojäägi seisu kinnitamine. Lao seis (iga kümne päeva järel inventuur, aasta aruanded, hinnapakkumised, lepingud, arvete kontroll, raamatupidamisringluse korraldamine haridusametiga (saatekirjade koostamine jne). Tööajagraafikud ja personalitöö. Dokumentatsiooni korrashoid ja arhiveerimine.
Vajalik vähemalt kestasemel exeli, interneti, toiduprogrammi (Käärdi) ja Wordi igapäevane kasutamisoskus. Pingetaluvus ja juhtimisoskused tulevad kasuks.