Värsked tööpakkumised

Majandusjuhataja (lapsehoolduspuhkusel töötaja asendaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420173

Tööpakkumise number

420173

Töö kirjeldus

Laste toitlustamise häireteta tagamine: toiduainete tellimine, menüüde koostamine ja toiduainete kalkuleerimine (arvutipõhine programm ANC), toitlustamisalase dokumentatsiooni korras hoidmine. Majandusdokumentide koostamine ja esitamine. Lasteaia vara eest materiaalselt vastutamine ja laoarvestuse pidamine. Inventuuride läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

Rõõmsameelne ja meeskonna tööd hindav, positiivse ellusuhtumisega, vastutustundlik. Väga hea arvuti kasutamise oskus.
Vajadusel koka asendamine köögis (koka ametitunnistus)

pakume korrastatud ja tänapäevaste võimalustega töökeskkonda

Lisainfo

tööle asumine 27.juuli 2016

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. mai 2016
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2016