Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139947

Majandusjuhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kostivere Põhikool otsib täiskohaga (1,0 ametikohta) majandusjuahatajat, kelle tööülesanneteks on:
* majandustegevuse juhtimine koolis ja töö korraldamine;
* vajaliku majandusinventari hankimine;
* remondi- ja heakorratööde tellimine ja korraldamine.

Ootused kandidaadile

* isikliku sõiduauto olemasolu koos B- kategooria juhilubadega;
* hea organiseerimisvõime;
* arvuti kasutamise oskus;
* eelnev töökogemus samaväärsel tööl.

* tööülesannete täitmisel makstakse isikliku sõiduauto kasutamise eest kompensatsiooni

Tööpakkumise number
#139947

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. märts 2008
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2008

Kostivere Põhikool asub Tallinnast 20 km kaugusel Kostivere alevikus, Jõelähtme vallas. Kool on looduskaunis kohas mõisapargi kõrval.

Vaata rohkem