https://www.cvkeskus.ee/185029

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185029

Majandusarengu osakonna tehnoloogia ja innovatsiooni talituse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TEHNOLOOGIA JA INNOVATSIOONI talitus otsib tarmukasse ja nooruslikku 5-liikmelisse meeskonda

INNOVAATILISE HINGEGA PEASPETSIALISTI

kellel avaneb võimalus kaasa lüüa haridus- ja teadussüsteemi kujundamisel teadmistepõhise majanduse vajaduste suunas ning kujundada Eesti Vabariigi seisukohti majandusarengu küsimustes Euroopa Liidu tasandil.

Töö koosneb kahest suuremast valdkonnast:
1) Eesti ettevõtete innovatsioonivõimekuse ning hariduslike ootuste seisukohast oluliste vajaduste kaardistamine ning lahenduste väljatöötamine. Ideede elluviimine eeldab tugevat koostööd Haridus- ja Teadusministeeriumi ja erinevate partneritega avalikust-, teadus- ja ettevõtlussektorist, et kujundada majandusarengut toetava keskkonda läbi erinevate teadus- ja hariduspoliitika tegevuste.
2) Eesti innovatsiooni ja konkurentsivõime seisukohtade kujundamine Euroopa Liidu tasandil Eesti ettevõtjaid toetava keskkonna ja programmide arendamiseks. See eeldab nii kursis olekut kohalike kui Euroopa arengutega ning tihedat suhtlust rahvusvahelisel tasandil.

Lisaks lööb peaspetsialist aktiivselt kaasa ka teiste, eelkõige Eesti ettevõtete, teadus- ja arendusasutuste ning avaliku sektori uuendusmeelsuse edendamisega seotud tegevuste, toetusprogrammide jm algatuste väljatöötamisel, nende käekäigu jälgimisel ja tulemuste hindamisel.


Nõudmised kandidaadile

Meie väikeses töises meeskonnas hinnatakse julget, aktiivset ja rõõmsameelset kaaslast, kes tunneb huvi ja saab aru innovatsioonivaldkonnast ja sellega seotud väljakutsetest, tahab ja oskab teha koostööd rohkearvuliste partneritega nii kodu- kui välismaal ning saab iseseisvalt hakkama korrektses eesti ja inglise keeles rääkimise ning kirjutamisega. Kõrgharidus on vajalikuks eelduseks, kuid mitte ilma iseseisva mõtlemis- ja tegutsemisoskuse ning väga hea esinemis- ja läbirääkimisoskuseta.

Töö eeldab esinduslikkust, eesmärgipärast tegutsemist, vastutuse võtmist oma töö tulemuste eest, mõõdukat rutiinitaluvust ning aeg-ajalt sagedast reisimist.

Edukal kandidaadil on majandus- või riigiteaduse alane kõrgharidus, töökogemus avaliku sektori või kõrghariduse valdkonnas ja projektijuhtimise kogemus.


Ettevõte pakub

- sisukat, mitmekülgset ja perspektiivset tööd avalikus sektoris;
- võimalust koolitusteks ja enesearenduseks;
- tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas.


Lisainfo

NB! Kandideerimiseks saata avaldus, CV ja kuni 500-sõnaline essee teemal “Kolm võimalust innovaatilist majandust toetava hariduse arendamiseks“ hiljemalt 18. oktoobril 2009. a. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi personaliosakonda Tallinn 15072 Harju 11 või cv(ät)mkm.ee märksõnaga “tehnoloogia ja innovatsioon”.

Lisainfo telefonil 6 256 324 pr Heili Kärg


Tööpakkumise number
#185029

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2009

CVKeskus.ee klient

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem

You are applying to:
Majandusarengu osakonna tehnoloogia ja innovatsiooni talituse peaspetsialist
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!