Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60276

Majandusanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sideamet võtab postside ja universaalteenuse osakonda tööle majandusanalüütiku universaalteenuse valdkonda.
Universaalteenuse:
* osutaja määramise protsessi läbiviimine
* osutamise vajaduse hindamine ja piirkondade määramine
* osutamise eelarve õigsuse kontrollimine
* osutamise lepingute koostamine
* vabastamise taotluse menetlemine
* järelevalve ja kaebuste lahendamine

Ootused kandidaadile

1. lõpetatud (või lõpetamisel) majandusalane kõrgharidus
2. väga hea analüüsivõime ja iseseisev mõtlemine
3. inglise keele oskus
4. arvuti kasutamise oskus
5. hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

1. huvitavat ja arendavat tööd
2. stabiilset töökeskkonda
3. koolitust
4. noort ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb telekommunikatsioonivaldkonna tundmine

Tööpakkumise number
#60276