Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57670

Majahoidja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse majahoidjat luksuslikku eramajapidamisse Berkshire maakonnas Lõuna-Inglismaal.

Tööülesanded:

  • maja korrashoid ja koristamine
  • pesu pesemine, triikimine jms
  • vahel hoolitsemine 4 lapse eest
  • vähene söögitegemine
  • sisseostude tegemine

Ootused kandidaadile

  • Vanus 30-40 aastat
  • Eelnev töökogemus eramaja koristajana
  • Hea inglise keele oskus
  • Juhiload

Ettevõte pakub

  • Palka £200-250 nädalas kätte
  • Tasuta majutust - omaette majake
  • Oma auto

Lisainfo

Huvitatutel palume saata INGLISKEELNE CV (koos täieliku töökogemuse ja tööülesannetega) võimalikult kiiresti emailile, mille leiate meie kodulehelt või tulla Tallinna kontorisse kohale.

ABEL STAFF ON SEADUSLIKULT TEGUTSEV FIRMA, MIS EI VÕTA KANDIDAATIDELT TÖÖLE VAHENDAMISE EEST KONSULTATSIOONITASU

Lisainformatsiooni saamiseks Abel Staff\'i ja UK-s töötamise võimaluste kohta külastage palun meie kodulehte aadressil www.abelstaff.com

Tööpakkumise number
#57670
Majahoidja