https://www.cvkeskus.ee/36230

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36230

Majahoidja-tisler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööandja asukoha hoone ning hoone ümbruse korrashoid
Hoones pisiremondi tööd
Reklaamstendide valmistamine ja hooldamine
Kontorimööbli korda seadmine


Ootused kandidaadile

Eesti ja vene keele oskus kõnes


Ettevõte pakub

Tööd meeldivas keskkonnas


Lisainfo

Tööaeg 08:00 - 17:00
Tööle asumise aeg kohe


Tööpakkumise number
#36230
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Majahoidja-tisler
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!