Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137358

Majahoidja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Majahoidja ülesanne on tagada oma tööpiirkonnas (kesklinn) puhtus ja kord.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus,
  • kohusetundlikkus,
  • korrektsus,
  • ausus.

Ettevõte pakub

  • tööks vajalikku väljaõpet ja meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo

Täpsem info tel 737 5203 (Indrek Zeik) ja www.ut.ee/konkurss.

Tööpakkumise number
#137358

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2008

Tartu Ülikool kuulub Eesti viie suurima tööandja hulka. Ühendades kõrgel rahvusvahelisel tasemel õppe-, teadus- ja arendustegevusi on ülikool põnev ning rohkeid väljakutseid ja arenguvõimalusi pakkuv organisatsioon.

Vaata rohkem

Majahoidja