Värsked tööpakkumised

Majahoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45473

Tööpakkumise number

45473

Töö kirjeldus

Majahoidja:

  • hoiab korras kõnniteed ja maja ümbruse;
  • hoiab korras Kooli 14 kõnnitee;
  • vajaduse korral puhastab kõnniteed laupäeval ja pühapäeval;
  • hoolitseb maja välisseinte puhtuse eest;
  • suvel niidab muru üks kord nädalas;
  • puhastab puulehtedest spordiplatsi;
  • puhastab talvel kõik kõnniteed lumest ja jääst ning liivatab kõnniteed;
  • puhastab spordiväljaku jääst ja lumest, soolatab spordiväljakut jää sulatamiseks;
  • hoiab talvel korras liuvälja, vajadusel kastab seda veega;
  • abistab remonditöölist avariide likvideerimisel;
  • vastavalt direktori või direktori asetäitja korraldustele teeb erakorralisi töid;
  • direktori või direktori asetäitja majandusalal korraldustest

Tööpäev algab kell 6.00 ja lõppeb kell 14.30

Nõudmised kandidaadile

  • töökus
  • kohusetundlikkus
  • vastutustundlikkus
  • ausus
  • iseseisva töö oskus

Ettevõte pakub

Pakume heade töötulemuste korral pikaajalist töösuhet.

Lisainfo

Avaldus koos CV-ga saata või tuua Miina Härma Gümnaasiumisse, Tõnissoni 3, 50409 Tartu või saata meiliaadressil juri.sasi@raad.tartu.ee.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. mai 2005
Kuulutus sisestati:
17. mai 2005
Brutopalk:
Alates 4050 EEK kuus