Värsked tööpakkumised

Majahoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 567378

Tööpakkumise number

567378

Töö kirjeldus

Majahoidjana on Sinu peamiseks ülesandeks tagada kindlaksmääratud territooriumi (Sõpruse pst 248, Tallinn) puhtus ja kord sh:
• hoida puhtana territooriumil olevad jalg- ja sõiduteed
• koristada maas vedelev praht kogu territooriumil
• talvisel ajal teha lume- ja libedusetõrjet
• niita muru
• riigipühadel ja tähtpäevadel heisata ning langetada riigilipp
• vajadusel asendada teist majahoidjat

Nõudmised kandidaadile

• füüsilised eeldused, mis võimaldavad töötada välitingimustes sõltumata ilmast ja mahasadanud lume hulgast
• oskus iseseisvalt oma tööde järjekorda planeerida
• valmisolekut tulla tööle töövälisel ajal (nt nädalavahetusel mahasadava suure lumehulga tõttu)
• kohusetundlikkus ja peremehetunne

Ettevõte pakub

Soodsaid võimalusi sportimiseks ja terviseedendamiseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
13. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
14. november 2018

Tallinna Lastekodu oma ca 200 töötajaga on koduks rohkem kui 200- le lapsele, kes elavad 9 erineval aadressil üle Tallinna. Lisaks pakutakse turvakodu teenust nii väiksematele kui ka suurematele lastele ning raskustesse sattunud peredele. Puuetega laste vanematele pakutakse ööpäevaringset lastehoiuteenust. Samuti pakume noortekodu teenust täisealistele noortele, kelle toimetulekuoskused ei ole piisavad iseseisvas elus toimetulekuks.

Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja muutuvate oludega kohanev asutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel.