Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60803

Majahoidja-remonditööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Majahoidaja:

  • puhastab ja hoiab korras aastaringselt lasteaia asfaltterritooriumi ja õue
  • talvel hoiab teed lumest puhtad, vajadusel liivatab neid
  • sügisel koristab langenud lehed
  • suvel niidab lasteaia territooriumil muru

Remonditööline
  • teeb lasteaia ruumides ja territooriumil väiksemaid remondi- ja parandustöid
  • remondib lagunenud inventari
  • muretseb remondi- ja parandustööks vajalikud materjalid ja vahendid

Ootused kandidaadile

  • ausus ja täpsus, abivalmidus
  • eesti keele oskus kõnes
  • energilisus ja optimistlikkus
  • füüsiline vastupidavus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • stabiilset töösuhet
  • heade töötulemuste puhul võimalik koormuse suurendamine ja palgatõus

Tööpakkumise number
#60803