Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673401
Veebipõhine värbamine

Majahoidja OTEPÄÄ linnas

CVKeskus.ee klient
Valgamaa

Töö kirjeldus

Pakume Otepää linnas osalise ajaga tööd majahoidjale. Tööaeg hommikuti 6.00 - 9.00. Tööülesanneteks väliterritooriumi korrashoid. Sobilik ka pensionärile ja vähenenud töövõimega inimesele.

Küsimustele vastab ja tööd näitab töödejuhataja (tel. 53024368).

Soovi korral võib täita ankeedi aadressil www.sol.ee/vabadtookohad/ ja me võtame ise ühendust.

Ootused kandidaadile

Võtame rõõmuga vastu oma kollektiivi kohusetundlikud töötajad. Eelnev töökogemus pole vajalik, juhendamine toimub koha peal.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid, mugavaid tööriideid,sõbralikku kollektiivi, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu. Isikliku sõiduauto kasutajale maksame lisaks töötasule sõiduauto kasutamise kompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#673401

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem