Värsked tööpakkumised

Majahoidja-kojamees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 80884

Tööpakkumise number

80884

Töö kirjeldus

Igapäevane territooriumi korrashoidmine. (muruniitmine, asfalti pühkimine, lumerookimine, abitööd remonttöödel jms.)

Nõudmised kandidaadile

Oled sõbralik, koostööaldis, oskad oma tööd ise planeerida ja lähtuda vajadustest. Oled kohusetundlik ja korrektne. Kui sa tunned, et vastad nendele ootusele, siis oled 100% meie meeskonda oodatud.

Pakume õppivat ja kiiresti arenevat organistasiooni, kus on võimalik ise areneda ja aidata organisatsioonil areneda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2006
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2006
Brutopalk:
Alates 3500 kuni 4500 EEK kuus

Tallinna Mardi Lasteaed on lastevanemate poolt hinnatud, usalduse võitnud lastesõbralik kodusoe lasteaed. Iga-aastased rahulolu küsitlused on näidanud lastevanemate kõrget rahulolu õppe- ja kasvatustegevuse korraldusega.
Lasteaias töötab kvalifitseeritud, stabiilne ja professionaalne personal, kes omab kõrget motivatsiooni.