Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52725

Majahoidja-haljastustööline

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Territooriumi heakorrastamine, kasutatavate teede ja platside, jalakäiguradade ja treppide puhastamine ning talvetingimustes neil libeduse ärahoidmiseks tehtavate tööde teostamine. Haljastustööde teostamine. Asutuse väliskujundusega seotud tööd. Asutuse siseruumides taimede hooldamine.

Ootused kandidaadile

Soovitav aiandustöö kogemus.
Kasuks tuleb loovus ja algatusvõime muudatuste teostamiseks.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd.
Uute ideede realiseerimise võimalust.

Lisainfo

AS Viljandi Metall on saanud Kauni Kodu tunnustuse ja edukalt osalenud "Lilled linna" konkursil.

Tööpakkumise number
#52725