Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69860

Majade kokkupanijaid

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö on jõukohane ka naistele ja annab võimaluse teenida head palka.Õpetame,kuidas kokku panna elementmaju või valmistada stiilset mööblit.

Ootused kandidaadile

Kui sa oled vanem kui 35.aastane,aastaid pühendanud end perele,pole aega olnud karjääri tegemisega.Nüüd.kui on rohkem aega ja tahtmist enda peale mõelda,kuid palgad ei vasta su võimetele,kutsume sind vabrikusse.

Soovime luua igale inimesele,kes töötab meie ettevõttes,kaasaegseid töötingimusi ja sobivat palka.

Tööpakkumise number
#69860

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2006
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2006

HansaHouse OÜ on on Eestis tegutsenud viis aastat,vahendades element-ja palkmaju Norrasse.Sel suvel alustame Jõgisool elementmajade tootmist.

Vaata rohkem