Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669145

Maitseainete pakkija

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Saue, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 22. september 2020
Kuulutus aegub:30. september 2020

Töö kirjeldus

Maitseainete pakkija töö sisuks on Santa Maria maitseainete pakkimine, nii käsipakkimine kui ka tootmisliinil.

Ootused kandidaadile

Otsime kolleegi, kes saab aru ja väljendab ennast arusaadavalt eesti keeles, on töökas, õpihimuline ja kohusetundlik ning kiire, täpne ja korrektne oma töös.

Töötajaid teenindab soodsate hindadega kohvik, kust saab osta ka Pauligi tooteid. Pakume spordikompensatsiooni, anname tööriided ja isikukaitsevahendid ning tunnustame staažikaid. Meil on tervisetuba, kus saab pausi ajal võimelda ja massaažitooli kasutada.

Pakume tasuta transporti Tallinnast. Maja ees on tasuta parkimine.

Tööpakkumise number
#669145

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. september 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

Paulig on Soome juurtega pereettevõte, kes innustab maitsma maailma maitseid – Explore Great Taste – on meie olemise mõte. Me kasvame valitud turgudel Euroopas, kus meie eesmärk on olla maitseainete, maailmaköögi ja kohvivaldkonna eestvedaja. Me väärtustame kompromissitut kvaliteeti, jätkusuutlikku tööviisi ja pikaajalist pühendumist tulutoovale äritegevusele. Meie töökultuur on põhjamaine ja töösuhted stabiilsed.

Vaata rohkem