https://www.cvkeskus.ee/55569

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Maini-äärse frankfurdi euroopa kooli direktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55569

Tööpakkumise number

55569

Töö kirjeldus

Euroopa koolid on loodud Euroopa Liidu institutsioonide ja liikmesriikide alaliste esinduste töötajate lastele hariduse andmiseks, vaata ka www.eursc.org. Euroopa koolide juhtide (direktorite, asedirektorite) määramisel taotletakse liikmesriikide tasakaalustatud esindatust ning Eestist on võimalik esitada 2 kandidaati.


Nõudmised kandidaadile

Kooli direktori kandidaat peab olema Eesti kodanik ning ta peab olema vanuses, et töötada koolis kogu ametiaja (üldjuhul 9 aastat).
Kandidaadi kvalifikatsioon peab vastama haridusministri 26. augusti 2002 määruse nr 65 „Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded” sätestatud gümnaasiumi direktori kvalifikatsiooninõuetele ning tal peab olema pädevus pedagoogika ning haldus- ja finantsjuhtimise vallas, sealhulgas kooli kui tervikliku organisatsiooni juhtimises, inimestevaheliste heade suhete loomises, konfliktide lahendamises ja ideede väljatöötamises. Kandidaat peab tundma ja mõistma Euroopa koolide süsteemi.
Kandidaat peab oskama hästi (Euroopa Nõukogu keeleoskustase B2) vähemalt ühte kolmest peamisest rahvusvahelisest suhtluskeelest (inglise, prantsuse, saksa keel) ja suutma tööalaselt suhelda (Euroopa Nõukogu keeleoskustase B1) vähemalt veel ühes nimetatud keeles. Saksa keele oskuse puudumisel peab kandidaat olema valmis seda õppima.


Ettevõte pakub

Euroopa Kooli direktoritele kehtestatud palgamäärad, hüvitiste maksmise kord, töötingimused on sätestatud Euroopa koolidesse tööle suunatud personali määrusega, millega saab tutvuda http://www.eursc.org/SE/htmlEn/IndexEn_home.html.


Lisainfo

Avalduse, kvalifikatsiooni (sh keeleoskust) tõendavate dokumentide koopiad, eluloo- ja motivatsioonikirjelduse ning soovituskirja(d) eesti ja inglise, prantsuse või saksa keeles palume esitada 2. jaanuariks 2006 HTM personalitalitusse Munga 18, Tartu 50088.


Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
24. november 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD