Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670214

MAGENTO E-POE ARENDAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- E-poe haldamine ja arendmine Magento keskkonnas

- XML´ide eksportimine ja importimine

- SOS  probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

- Teadmised ja oskused Magento kasutamiseks

- Hea suhtlemisoskus eesti ja inglise keeles

- Erinevate arvutiprogrammide kasutamise oskus

- Leidlikus ja suuteline lahendama  probleemseid olukordi

- Ideede genereerimine ja elluviimine

- Ühistele eesmärkidele ja koostööle orienteeritud

- Hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

- Eneseteostuse võimalust pidevalt arenevas ettevõttes

- Konkurentsivõimelist töötasu

- Stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#670214

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

CVKeskus.ee klient

Mööbli, kodukaupade ja tehnika jae ning hulgimüük

Vaata rohkem