2023-08-23 14:48:55

Mäekohviku töötaja

CVKeskus.ee klient
4 - 4.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma pisikesse mäekohvikusse klienditeenindajat, kes aitab hoolt kanda, et meie mäerahval kõht päeva jooksul päris unarusse ei jääks. Kohvikus toimub vaid kaasamüük.
Kohviku töötaja peamised ülesanded on:

- mäekohviku külastajate teenindamine, sh:

- soojade jookide valmistamine (kohv, tee, latte jms)

- soojade toitude valmistamine (külmutatud valmistoodete soojendamine grilli või ahjuga)

- snäkkide ja külmade jookide müümine

- kassasüsteemi kasutamine ja haldamine (Erply kassasüsteem)

- igapäevaste korrastustööde tegemine kohvikus

- kohviku inventuuride läbi viimine vastavalt vajadusele

Ootused kandidaadile

Meie silmis on sobilik kohviku töötaja:

- meeldiva suhtumisega

- meeskonnamängija

- tähelepanelik ja hoolas

- kiire õppimisvõimega

- võimalusega käia tööl vähemalt 2 päeval nädala sees ning 2 nädalavahetusel kuus (nädala sees on tööpäevad tavaajal 15:45-20:30 ning nädalavahetusel 10:45-20:30)

- omab covid passi või läbipõdemistõendit

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- erinevaid boonseid töökohal

- paindlikku töögraafikut

- ägedat meeskonda

- võimalusel ja sobivusel ka aastaringset töökohta