Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245721

Madrus

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • käiguvahis roolis seismine;
  • tööd pootsmani alluvuses maalri, taglase ja teistel tekitöödel;
  • kinnitusotste kontrollimine ja hooldamine;
  • teki ja laevaruumide korrashoid;
  • ujuvvahendite pardakontrollis osalemine.

Ootused kandidaadile

  • erialane kutseharidus;
  • nooremmadruse tunnistus;
  • soovitavalt aastane madruse ametikohal töötamise kogemus;
  • Eesti Vabariigi kodakondsus ja kesktasemel (B2) riigikeele oskus;
  • teadmised tekimehhanismidest ja seadmetest ning oskus nendega tööd teha;
  • algtasemel arvuti kasutamise oskus;
  • hea suhtleja, mittekonfliktne ja seltsiv;
  • hea füüsiline vorm ja tahe sporti teha;
  • vastavus politsei ja piirivalve seaduses politseiametnikele kehtestatud tingimustele.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus tsiviil- või mereväe laevadel.

  • head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Madrus kuulub Politsei- ja Piirivalveameti piirivalveosakonna mereoperatsioonide büroo koosseisu. Mereoperatsioonide büroo ülesandeks on välispiiri valve; pääste- ja otsingute teostamine merel; majandusvööni, territoriaalmere ja sisemere kontroll ja järelevalve; laevadel pardakontrolli teostamine; merereostuse avastamine; meditsiinilise kiirabi andmine; kahtlaste meremärkide tuvastamine; töönduseeskirjade ja kalakaitse eeskirjade täitmise jälgimine; inimeste ja materjalide vedu Politsei- ja Piirivalveameti huvides.

Töötamine graafikujärgselt: 1nädal tööl ja 1 nädal vaba. Töönädala päevadel on tööaeg 12 tundi, peale mida valveaeg 12 tundi.

Tööpakkumise number
#245721

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Brutopalk: 700 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2011

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse- ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveameti piirivalveosakonna mereoperatsioonide büroo laevade talituse koosseisus.

Vaata rohkem

Madrus