Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299783

Machine operator

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uusimaa
Persons: 1
Job begin: March 2013
Duration: Long, if person has required skills
Work time: 40 hours/week; 1-2 shifts
Experience in operating steel grating making machine.

Ootused kandidaadile

Reading technical drawings, fast and precise at work, Finnish & English communicative level

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskonda ja pikaaegset töösuhet.
Kandideerimiseks palume saata CV inglise keeles.

Tööpakkumise number
#299783

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. märts 2013
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2013

CVKeskus.ee klient

EURO WORK OÜ

Euro Work Oü on personalirendiga tegelev ettevõte, mis pakub konkurentsivõimelise hinnaga kvalifitseeritud tööjõudu.

Värbame tööjõudu Eestist, Baltimaadest, Poolast, Bulgaariast ja Rumeeniast Soome ja teistesse Euroopa riikidesse. Merenduse alal tegutseme
ülemaailmselt.

Vaata rohkem