Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315880

Maavarade spetsialist Harju-Järva-Rapla regioonis (Keskkonnaamet)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • menetleb üldgeoloogilise uurimistöö loa taotlusi, valmistab ette lubade eelnõud ja sisestab need asjakohasesse andmekogusse;
  • menetleb kohaliku tähtsusega maardlate puhul maavara geoloogilise uuringu loa ja maavara kaevandamise loa taotlusi ning valmistab ette lubade eelnõud ja sisestab need asjakohasesse andmekogusse;
  • kontrollib uuringuruumi teenindusala korrastamist ning kooskõlastab korrastamise akti;
  • valmistab ette korrastamistingimused kaevandamisega rikutud maa korrastamisprojekti koostamiseks;
  • valmistab ette nõusoleku maavaravaru kaevandamisega rikutud maa korrastamisprojekti rakendamiseks;
  • valmistab ette otsused ehitise püstitamisel ja maaparandus- või põllumajandustöödel ülejääva kaevise kasutamise kohta;
  • valmistab vajadusel ette otsuse maavaravaru või loodusliku kivimi, setendi, vedeliku või gaasi, mis ei ole maavaravaruna arvele võetud, füüsilisest isikust kinnisasja omaniku teisele kinnisasjale transportimise kohta;
  • määrab riigile kuuluva kaevise või katendi tasumäära suuruse ja koostab seonduva keskkonnatasu teate;
  • osaleb õigusaktidest tulenevas mahus muude eelnimetamata maapõue kasutamist puudutavate küsimuste lahendamisel.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidust keskkonnaga seotud erialal;
  • kasuks tuleb eelnev kokkupuude maavara valdkonnaga;
  • oma tegevusvaldkonna õigusaktide tundmist;
  • eesti keele oskust kõrgtasemel, vähemalt ühe võõrkeele oskust kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • ametikohal vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskust (tekstitöötluse ja tabelarvutuse kontoritarkvara);
  • head suhtlemisoskust, sealhulgas oskust korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel;
  • head töövõimet, sealhulgas võimet stabiilselt ja kvaliteetselt töötada ka pingeolukorras;
  • kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet, sealhulgas suutlikkust võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma ametikoha pädevuse piires, võimet näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest.

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast, loomingulist ja mitmekesist tööd;
  • eneseteostusvõimalust arenevas organisatsioonis;
  • sõbralikku meeskonda.
Palk: põhipalk 740 €

Lisainfo

Lisainfo telefonil 674 4803 või 615 5452
Internetiaadress www.keskkonnaamet.ee

CV koos motivatsioonikirjaga palume saata hiljemalt 18. augustil 2013 aadressile katlin.aulik[at]keskkonnaamet.ee

Tööpakkumise number
#315880

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. august 2013
Kuulutus sisestati:
3. august 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem