Värsked tööpakkumised

Maateenuse grupi spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209977

Tööpakkumise number

209977

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö ülesandeks on Eesti Energia kontsernisiseste arendusprojektide realiseerimiseks vajalike maadega seotud küsimuste lahendamine. Samuti vastutad elektriliinide ja –rajatiste talumishüvitiste administreerimise ning detailplaneeringute koostamise ja dokumenteerimise eest.

Nõudmised kandidaadile

Just Sina oled see, keda otsime, kui:
• Sul on kõrgharidus õiguse, maakorralduse, arhitektuuri või linnaplaneerimise erialal
• omad vähemalt 3-aastast erialast töökogemust
• tunned oma eriala õigusakte ja oskad neid töös kasutada
• omad teadmisi maamõõtmisest ning kinnistute moodustamisega seotud protseduuridest ja dokumentidest
• Sul on kogemusi planeerimisprotsessi läbiviimisel
• oled loomult positiivne ja ei pelga pingelisi tööülesandeid
• oled hea suhtleja ja läbirääkija
• omad B-kategooria juhiluba
• valdad vabalt eesti ja vähemalt kesktasemel inglise keelt, vene keele oskus tuleb kasuks

Eesti Energia tööprotsesside tundmine annab Sulle kandideerimisel eelise!

Ettevõte pakub

• kindlat tööd suures kontsernis
• nii ohtrat suhtlemist kui rutiinseid ülesandeid sisaldavaid tööpäevi
• võimalust osa saada spordiklubi tegevusest ja Eesti Energia töötajate hüvepaketist

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2010
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia AS Kinnisvara on varahalduse, kinnisvara arenduse ja projektijuhtimise, turvateenuse, büroo- ja transporditeenuse osakonnast ning maateenuste grupist koosnev äriüksus, mis pakub Eesti Energia kontserni ettevõtjatele põhitegevust toetavaid teenuseid. Meie teeninduspiirkond hõlmab kogu Eestit.