Maastikuarhitekt
Tööpakkumise number #688906

Lars Laj Eesti OÜ
Tartu, Tartumaa

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. veebruar 2021
Kuulutus aegub:25. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Maastikuarhitektuursete lahenduste (haljastus, mänguväljakud, teed, platsid, muud väikevormid) projekteerimine
Hinnapakkumiste ja projektide eelarvete koostamine
Seletuskirjade koostamine
Tööjooniste ja spetsifikatsioonide koostamine
Ehitus- ja kasutuslubade taotlemine ja sellega seonduv

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus
Eelnev töökogemus maastikuarhitektina
AutoCAD kasutamisoskus
Loomingulisus ja positiivne suhtumine
Hea suhtlemis- ja kirjutamisoskus
Vastava seadusandluse tundmine
Kirg töö vastu antud valdkonnas!

Ettevõte pakub

Võimalust eneseteostuseks
Huvitav ja mitmekesine töö
Kaasaegne töökeskkond ja
töövahendid
Stabiilne ja motiveeriv töötasu

Tööpakkumise number
#688906

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2021
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2021
Maastikuarhitekt Maastikuarhitekt

Lars Laj Eesti OÜ tegeleb mänguväljakute ehitamisega ja linnaruumi kujundamisega. Toodame ja paigaldame mänguväljakuid, spordivahendeid, pargiinventari ja skateparke. Tegeleme ka eritellimustega ning eriti meeldivad meie põnevad väljakutsed ja uudsed lahendused.

Lars Laj on alguse saanud Taanis ning omab peaaegu 40-aastast kogemust mänguväljakute, skateparkide, välitrenažööride ja välimööbli tootmise vallas.
Lars Laj on kujunenud tootjaks, kes pakub parima kvaliteediga tooteid kogu maailmas. Me hoolime igast mänguväljaku pisidetailist ning pöörame tähelepanu sellele, et kõik funktsioonid oleksid täiuslikud. Kvaliteetsete materjalide kasutamine ja pidev tehnoloogiline tootmistehnika arendamine teeb meid üheks parimaks tootjaks maailmas. Meie tooted on disainitud vastupidavaks ja esteetiliseks, et need pakuksid rõõmu mitmeteks aastateks. Püüame olla kaasaegsed ja läheneda mänguväljakule kui tervikule, ühendades samaaegselt lõbu, ohutuse, funktsionaalsuse, esteetilisuse, innovatsiooni ning täita seeläbi eesmärk: tuua inimesed kokku!

Vaata rohkem