Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66065

Maasoojuspumba paigaldaja-santehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Maasooojuspumpade, küttesüsteemide ja konditsioneeride paigaldamine, diagnostika ja hooldus.
  • Vasktorustike jootmine, automaatika seadistamine
  • Suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu
  • Võimalus minna lähetustesse
  • Võimalus töötada õhtusel ajal, puhkepäevadel ja riiklikel pühadel
  • Eesti keele oskus
  • Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus
  • Võimalus alustada tööd kell 8 hommikul
  • Kohusetundlik ja täpne, hea suhtleja
  • Positiivne ja aktiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • Sisukat ja mitmekesist tööd
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Erialast tingitud koolitust ja täiendõpet
  • Sõbralikku kollektiivi (15 inimest)
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Ametisõidukit
  • Ametikõrgendust vastavalt töötulemustele

Tööpakkumise number
#66065