Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734164

MAARDU JAAMAKORRALDAJA

CVKeskus.ee klient
Maardu, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hallata jaamade aruandlust ja dokumentatsiooni

  • korraldada rongide vastuvõtmist ja saatmist

  • korraldada raudteeveeremi ümberpaigutusi

  • vahetada rongiliiklusega seotud informatsiooni rongidispetšeri ja naaberjaamade jaamakorraldajatega

Ootused kandidaadile

  • keskharidus

  • hea eesti ja vene keele oskus

  • huvi raudtee temaatika vastu

  • B-kategooria juhiload

  • kesktasemel arvutikasutusoskus

Tööpakkumise number
#734164

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2021

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem