Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304464

Maaparanduse registrite ja toetuste büroo peaspetsialist

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • maaparandusalaste juhendite ja ekspertarvamuste koostamine
  • kontrolltoimingute teostamine maaparanduse valdkonnas
  • keskuse ametnike kvalifikatsiooni hindamine maaparanduse valdkonnas
  • maaparandusalaste õigusaktide väljatöötamisel ja täiendamisel osalemine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus maaparanduse või veemajanduse alal
  • töökogemus maaparandusega seonduvas valdkonnas vähemalt 3 aastat
  • heal tasemel arvutioskus ning ametikohal vajalike andmebaaside ja arvutiprogrammide kasutamise kogemus (MSR, EELIS, MapInfo)
  • hea analüüsi- ja üldistusvõime ning tulemustele orienteeritus
  • vastutustundlik suhtumine töösse ning hea suhtlus- ja koostöövõime
  • B- kategooria juhilubade olemasolu

Omalt poolt pakume nüüdisaegseid töötingimusi, erialast täiendkoolitust ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Sakus.

Tööpakkumise number
#304464

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
21. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2013

Põllumajandusamet on Põllumajandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kellel on juhtimisfunktsioon ning kes teeb riiklikku järelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi maaparanduse, taimekaitse, taimetervise, sordikaitse, seemne ja taimse paljundusmaterjali, mahepõllumajanduse, geneetiliselt muundatud põllukultuuri käitlemise, väetiste ning aiandustoodete valdkonnas seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.

Vaata rohkem