Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439939

MAANTEEVEDUDE MÜÜGIKONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte teenuste tutvustamine uutele ja olemasolevatele klientidele
  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • uute klientide leidmine
  • müügipakkumiste koostamine
  • müügiläbirääkimiste läbiviimine, kliendivisiidid
  • klientide poolt kasutatavate teenuste mahu jälgimine ning neile täiendavalt transpordilahenduste ja laoteenuste pakkumine

Ootused kandidaadile

  • müügitööks vajalikud teadmised ja kogemused (soovitavalt logistikasektoris)
  • vähemalt keskharidus (soovitavalt kõrg- või keskeriharidus logistika alal)
  • hea suhtlemisoskus
  • iseseisvus - oskus planeerida oma tööaega ja tööülesandeid
  • meeskonnatöö valmidus
  • eesti ja inglise keele oskus, soovitavalt ka vene keele oskus
  • tavapäraste arvutiprogrammide tundmine (sh Power Point)
  • B-kategooria autojuhiload

  • stabiilset töökeskkonda kasvavas ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • sõbralikku ning toetavat kollektiivi
  • motiveerivat töötasu
  • põnevaid väljakutseid igapäevatöös
  • vajadusel tööandja tasuta transport Tallinnast Itellasse (Loomäe tee 13 Lehmja küla) ja tagasi

Kontakt: Hanno Matto (rahvusvahelise maanteetranspordi direktor) 56261267

Tööpakkumise number
#439939

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2016
Kuulutus sisestati:
9. september 2016

Itella Logistics OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Alates 2009 aastast teenindame oma kliente uues logistikakeskuses, mis asub Rae vallas Lehmja külas.

Vaata rohkem