Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242010

Maanteeameti struktuurivahendite osakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Majanduskeskkonna arendamise rakenduskava transpordi infrastruktuuri valdkonna maanteedeprojektide EL toetuse andmise ja kasutamisega seotud ülesannete täitmine, sh:

  • maksedokumentide ja lepingute täitmise kontroll;
  • maksekorralduste mentelemine;
  • seire- ja finantsaruannete koostamine;
  • välisabi protseduuride ja õigusaktide järgimine ning toetuse saajate nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt majandus või finantsalane;
  • head teadmised Euroopa Liidust ja struktuuritoetuste valdkonnast (Euroopa Ühtekuuluvusfond ja Euroopa Regionaalarengu Fond);
  • hea suhtlemis- ja väljendusoskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
  • analüüsi- ja üldistusvõime;
  • meeskonnatööoskus, täpsus, usaldusväärsus ja kohusetundlikkus;
  • hea arvuti kasutamise oskus;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus EL struktuuritoetuste valdkonnas.

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja mitmekülgset tööd;
  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi;
  • meeldivat kollektiivi ja töökeskkonda;
  • täiendkoolitust

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos kaaskirjaga hiljemalt 31.10.2011 Maanteeameti personaliosakonda Pärnu mnt 463A, 10916 Tallinn või e-posti aadressil personal(at)mnt.ee.
Kaaskirjas põhjendage muuhulgas, miks soovite kandideerida ja miks sobite sellele ametikohale.
Lisainfo telefonil 611 9402 personaliosakonna juhataja Heli Kõverjalg.

Tööpakkumise number
#242010

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2011

Maanteeamet on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kellel on juhtimisfunktsioon, kes teeb riiklikku jarelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi ning osutab avalikke teenuseid seaduses ettenahtud alustel ja ulatuses.

Vaata rohkem