Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630180
Kaugtöö võimalus

Maanteeameti projekteerimise talituse projektijuht (Tartu)

Tartu, Tartumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või ametnik

Kuulutus sisestati: 3. detsember 2019
Kuulutus aegub:18. detsember 2019

Töö kirjeldus

Projekteerimise talituse projektijuhi peamisteks ülesanneteks on:

  • riigiteede tee ehitusprojektide projekteerimistingimuste ja ehituslubade andmise menetluse korraldamine;
  • riigiteede arendamiseks vajalike eskiiside ja eelprojektide koostamise korraldamine, sh lähteülesannete koostamine, eskiiside ja eelprojektide koostamise administratiivne, rahaline ja tehniline juhtimine, liiklusohutuse auditeerimise korraldamine, sh auditeerimise protsessis pädeva asutuse ülesannete täitmine;
  • osalemine riigi teedevõrgu perspektiivplaneerimises;
  • osalemine riigiteede planeerimise ja projekteerimisega seotud õigusaktide ning juhendite väljatöötamisel;
  • osalemine teedevõrgu planeerimisega ja projekteerimisega seotud töögruppide töös.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind meie meeskonnaga liituma, kui Sul on:

  • teedeehituse või planeerimise alane kõrgharidus või selle omandamine;
  • varasem valdkondlik töökogemus, sh ehitusprojektide koostamise juhtimise kogemus;
  • põhjalikud teadmised ehitusseadustikust ja planeerimisseadusest ning teedeehituse põhimõtetest;
  • suurepärane projektide lugemise oskus;
  • projekteerimistarkvarade kasutamise oskus;
  • kõrgtasemel eesti keele oskus ja inglise keele oskus vähemalt B1-tasemel.

Tööpakkumise number
#630180

Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
18. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2019

Maanteeamet on suurim Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kelle ülesandeks on teehoiu korraldamine riigimaanteedel, samuti inimeste ja sõidukite liikuvuse kavandamine ning osalemine liiklusohutuse tagamisel.

Vaata rohkem