Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641213
Kaugtöö võimalus

Maanteeameti lääne teehoiu osakonna ehituse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Ehituse projektijuhi tööülesanneteks on:

  • teeprojektide lepingute administratiivne, rahaline ja tehniline juhtimine vastavalt kokkulepitud põhimõtetele;
  • riigihanke taotluste ja tehniliste kirjelduste ettevalmistamine ning riigihanke hindamiskomisjoni töös osalemine;
  • riigiteede projekteerimise lähteülesannete, teeprojektide tehniliste kirjelduste ning kulutuste kalkulatsioonide koostamine;
  • riigiteede liiklusohutuse auditeerimise korraldamine;
  • uuringute tellimise ettevalmistamine teeprojektide või tehniliste kirjelduste koostamiseks;
  • esitatud päringutele vastuste projektide koostamine ja muude dokumentide eelnõude koostamine koostöös ameti asjaajamise korraga.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind meie meeskonnaga liituma, kui Sul on:

  • teedealane kõrgharidus
  • valdkondlik töökogemus ja projektijuhtimise kogemus
  • üldised teadmised avaliku sektori majandustegevusest ning eelarve kujundamise põhimõtetest
  • kontoritarkvara ja CAD tarkvara kasutamise oskus
  • kõrgtasemel eesti keele oskus ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel

Ettevõte pakub

Meiega on Sul:

  • põnev töö, mille tulemusi tajume me kõik
  • paindlikud töötingimused stabiilse ja usaldusväärse tööandja juures
  • arendavad koolitused
  • igakuine sporditoetus
  • 35-päevane põhipuhkus. Lisaks võimaldame Sulle 3 tervispäeva aastas

Tööpakkumise number
#641213

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
8. märts 2020
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2020

Maanteeamet on suurim Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kelle ülesandeks on teehoiu korraldamine riigimaanteedel, samuti inimeste ja sõidukite liikuvuse kavandamine ning osalemine liiklusohutuse tagamisel.

Vaata rohkem