2023-08-23 14:48:55

Maanteeameti lääne regiooni ehitusosakonna projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda asjatundlikku ja pühendunud lääne regiooni ehitusosakonna projektijuhti, kelle põhiülesanneteks on:
• Maanteeameti lääne regiooni ehitusosakonna põhimäärusest ja õigusaktidest tulenevate ülesannete täitmine projektide ettevalmistamise korraldamisel;
• lepingute administratiivne, rahaline ja tehniline juhtimine vastavalt kokkulepitud põhimõtetele;
• järelevalve teostamine ehitus- ja remonttööde lepingute täitmise üle tellija esindajana;
• riigihanke taotluste ja tehniliste kirjelduste ettevalmistamine ning riigihanke hindamiskomisjoni töös osalemine;
• riigiteede remondi ja ehitamise lähteülesannete, teeprojektide tehniliste kirjelduste ning kulutuste kalkulatsioonide koostamine;
• riigiteede liiklusohutuse auditeerimise korraldamine vahetult enne ja pärast tee avamist liiklusele;
• riigiteede ehitus- ja remondiobjektide vastuvõtmise korraldamine.

Ootused kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on:
• soov panustada turvalise ja toimiva liikluskeskkonna kujundamisse;
• teede- või transpordiehitusalane rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus;
• varasem tee ehitamise või remondi töökogemus objekti- või projektijuhina;
• eesti keele oskus C1 tasemel;
• inglise või vene keele oskus B2 tasemel ametialase sõnavara valdamisega;
• MS Office kontoritarkvara kasutamise oskus;
• väga hea suhtlemis-, eneseväljendus- ja argumenteerimisoskus;
• otsustus- ja vastutusvõime, kõrge stressitaluvus ning paindlikkus;
• suurepärane analüüsi- ja sünteesivõime.

Kasuks tuleb:
• vähemalt 2-aastane valdkondlik töökogemus;
• valdkonda reguleerivate õigus- ja haldusaktide hea tundmine;
• joonestustarkvara (CAD) kasutamise oskus.

Pakume mitmekülgseid võimalusi enesearenguks üle-eestilises liiklemise ja transpordi erinevaid vorme koondavas riigiasutuses. Paindlikud töötingimused, asjatundlik ja toetav meeskond aitavad saavutada parimaid tulemusi ning tehtud töö saab väärilise tunnustuse.

Ametikohale kandideerija peab vastama avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele. Ametikoht asub Maanteeameti Viljandi esinduses aadressil Pargi 3a, Viljandi. Tööle asumine esimesel võimalusel.