2023-08-23 14:48:55

Maanteeameti eksamikeskuse Tallinna eksamineerija

CVKeskus.ee klient
1250 - 1400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda eksamiosakonna eksamikeskuseTallinna eksamineerijat, kelle põhiülesanneteks on ameti põhimäärusest tulenevate ülesannete täitmine liiklusteooria- ja sõidueksamite läbiviimisel, hindamisel ja juhtimisõiguse andmisel ning juhtimisõigusega, eksamineerimisega ja juhilubadega seotud registritoimingute teostamisel.

Ootused kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on:
• vanus vähemalt 25 aastat;
• keskharidus;
• A ja B-kategooria juhtimisõigus vähemalt 5 aastat, kasuks tuleb ka C, CE, D või T kategooria juhtimisõigus;
• soovitavalt eelnev töökogemus liikluse või liiklusohutuse tegevusvaldkonnas;
• eesti keele oskus C1 tasemel, vene või inglise keele oskus B2 tasemel;
• kandidaat peab vastama liiklusseaduse § 122 lg 1 p 1-5 esitatud nõuetele;
• ausus, täpsus, korrektsus töös, avatus ja õpivõime, koostööoskus ja soov tagada hea klienditeenindus;
• väga kõrge pingetaluvus, tasakaalukus, sõbralikkus, teistele eeskujuks olev liikluskäitumine, väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus ja orienteeritus tulemuste saavutamisele;
• hea MS Office kontoritarkvara kasutamise oskus.

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas, mitmekülgseid eneseteostus- ja koolitusvõimalusi ning kaasaegset töökeskkonda.

Maanteeamet on üle-eestiline erinevaid tegevusvaldkondi koondav riigiasutus, kus võimalus teha koostööd erinevate osapooltega. Asjatundlik ja toetav meeskond aitavad saavutada parimaid tulemusi.

Ametikoha põhipalk on 1250 - 1400 eurot kuus. Ametikoht asub Tallinnas, tööülesandeid täidetakse ka teistes Eesti Vabariigi linnades.