Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62230

Maanõunik

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht asub Otepää vallavalitsuses. Maanõunik on Otepää planeerimisteenistuse juht (avalik teenistus), ta allub vallavanemale ning talle allub kaks töötajat (geoinfospetsialist ja omandi- ja maareformispetsialist). Maanõuniku ülesanneteks on maade erastamise, tagastamise ja munitsipaliseerimise ettevalmistamine ja korraldamine; planeeringute lähteülesannete koostamine ja planeeringute koostamise korraldamine. Töötajal on oma kabinet koos vajalike töövahenditega (arvuti, lauatelefon, töölaud).

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt erialane kõrgharidus
  • erialane töökogemus
  • arvutikasutamise oskus tööks vajalike programmidega

  • Ametnikul on kõik avaliku teenistuse seadusest tulenevad sotsiaalsed garantiid
  • Ametipalk (bruto) on 10 054 krooni
  • isikliku sõiduauto kasutamisel teenistussõitudeks võimalik hüvitis vastavalt kehtestatud korrale
  • töökoht looduslikult kaunis ja vabaaja tegevusteks mitmekesiseid võimalusi pakkuvas keskkonnas

Tööpakkumise number
#62230
Maanõunik