Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69118

Maalri õpilane

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puidust uste, akende, treppide valmistamine väljaõppinud tisleri käe all.
Tööd on erinevad: välisuksed, siseuksed, trepid, spoonitud uksed, heli- ja tuletõkkeuksed, aknad ja eritellimus- mööbel.
Toodete viimistlemine toimub värvikambris maalri poolt.
Tooted valmistatakse puidutsehhis, mis paikneb läbi kahe korruse.
Paigaldus objektidel valdavalt Tallinna piires.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt erialase kooli lõpetamine.
Kvaliteetse töö teostamine , kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

Stabiilset ja pikaajalist tööd.
Tööle vastavat palka.
Tööriietust, töövahendeid.
Tööks vajaliku sisustusega tööruumid, saun ja pesemisvõimalus.

Lisainfo

Tööaeg 8.00-17.00

Tööpakkumise number
#69118