Maaler-tasandaja (Maalari-tasoitemies) Soome, Helsinki-Vantaa-Espoo

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436678

Tööpakkumise number

436678

Töö kirjeldus

- erinevad sise- ja välismaalritööd Soomes, Helsingis-Vantaal-Espoos

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus samas valdkonnas vähemalt 3 aastat
- Soome isikukoodi ja tööturvakaartide olemasolu
- kasuks tuleb isikliku auto kasututamise võimalus

- VÄLTIMATU ON SOOME KEELE VALDAMINE SUHTLUSTASEMEL

Ettevõte pakub

- head palka vastavalt töötulemustele
- Soome ametiala kollektiivlepingust tulenevaid hüvitisi
- abi nõutavate tööohutuskaartide muretsemisel ja elamispinna leidmisel

Lähem info ja kandideerimine: madis.mets(ät)selekta.fi või läbi CV Keskuse programmi.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2016
Kuulutus sisestati:
18. august 2016

Selekta on innovaatiline rahvusvaheline kontsern, pakkudes personaliteenuseid Eestis, Soomes ja Ungaris.
Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil tuhanded eri ametialade esindajad endale sobiva töö.
Pakume tööd ehituse, logistika, tööstuse, kaubanduse, IT, juhtimise, müügi, reklaami, personalijuhtimise, meditsiini ja sotsiaaltöö vallas.
Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.