https://www.cvkeskus.ee/126289

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126289

Maaler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-metalldetailide ja konstruktsioonide värvimine
-värvimine toimub kas pubervärvimisega või märkvärvimisega


Ootused kandidaadile

-head füüsilist vormi
-eelnevat töökogemust sarnasel alal


Ettevõte pakub

-konkurentsivõimelist töötasu, alates 15000 krooni netto
-teisest linnast tulijatele pakume ajutist elamiskohta


Tööpakkumise number
#126289
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Maaler
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!