Värsked tööpakkumised

Maaler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122009

Tööpakkumise number

122009

Töö kirjeldus

-metalldetailide ja konstruktsioonide värvimine
-värvimine toimub kas pubervärvimisega või märkvärvimisega

Nõudmised kandidaadile

-head füüsilist vormi
-eelnevat töökogemust sarnasel alal

Ettevõte pakub

-konkurentsivõimelist töötasu, alates 15000 krooni netto
-teisest linnast tulijatele pakume ajutist elamiskohta

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
3. september 2007

U-Kolle AS kuulub Kontserni Kolle ja tegutseb Eesti turul aastast 1996. Ettevõte turustab oma tooteid Eestis, Lätis, Venemaal ja Ukrainas. Käesoleval ajal pakub ettevõte tööd 80-le inimesele. U-Kolle AS tegeleb metallavatäidete tootmisega. Praegu on tootmises: sertifitseeritud tulekindlad uksed, tehnilised uksed ja lükandväravad, profiilist ja klaasist uksed ning vaheseinad, korteri turvauksed, maja välisuksed. U-Kolle AS pakub ka avatäidetele vajaminevaid lukke ja automaatikat.
2005.a. 1.aprillist tegutseb kontsern Suur-Sõjamäe tn 35A tootmistsehhides. 4,5 tuh m2 suurusel tootmispinnal asub Eesti suurim värviliin.