Värsked tööpakkumised

Maaler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213992

Tööpakkumise number

213992

Töö kirjeldus

maalri põhilisteks tööülesanneteks on avatäidete ja allhanke konstruktsioonide ning detailide ettevalmistamine värvimiseks, värvimine, komplekteerimine ning pakendamine.

Nõudmised kandidaadile

Just Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui:

• Sul on keskharidus või tehniline kesk-eri haridus;
• oled maalrina töötanud vähemalt 1 aasta;
• oskad lugeda tehnilisi jooniseid;
• tunned värvimis ja viimistlusprotsessi;
• valdad suhtlustasandil eesti keelt.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus märgvärviga.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes ning töötada kaasaegses töökeskkonnas. Pakume mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

Kandideerimisel palume esitada palgasoov

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
7. detsember 2010

AS Saku Metall alustas tegevust 1991. aastal, olles üks esimesi metalluste valmistajaid Eestis. Praegu on tootmises korteri turvauksed, maja välisuksed, tehniliste ruumide või abiruumide siseuksed, lükand- ja tuletõkkeuksed ning tõstuksed nii tööstushoonetele kui ka garaažidele. Avatäidete valikusse kuuluvad metallaknad, samuti terasprofiiltooted ukse, fassaadi või vaheseinale. Igasuguste avatäidete puhul on vajalikud lukud ja lukusüsteemid ning liugustele kaasaegsed kandesüsteemid.

AS Saku Metall esindused asuvad ka Lätis SIA Saku Metals ja koostööpartnerid on Venemaal, Soomes ning teistes Läänemere regiooni maades.