Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667383

Maaler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kipsseinte ja lagede viimistlemine.
Betoonseinte ja lagede viimistlemine.
Kiviseinte krohvimine.
Akna ja uksepalede viimistlemine.
Seinte ja lagede katmine tolmutõkkega.

Ootused kandidaadile

Eelnevat töökogemust ja täpsust

Pakume omaltpoolt konkurentsivõimelist töötasu ja meeldivat töökeskkonda.
Pakume võimalust teostada töid pahtli ja värvipritsiga. Kasutame ainult kvaliteetseid materjale.

Tööpakkumise number
#667383

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
21. september 2020

KVT Ehitus on 2007. aasta lõpus loodud ehitusfirma mis tegeleb kipsi, viimistlus ja plaatimistöödega. Meie soov on oma klientidele pakkuda kvaliteetset teenust. Töömahud on aastast aastasse suurenenud ning hetkel vajame oma meeskonda kipsseinte ja lagede paigaldajaid, plaatijaid ja maalreid.

Vaata rohkem

Maaler