Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122038

Maaler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Edukas ettevõte otsib oma meeskonda maalrit.
Töö on vahetustega 2 päeva tööl, 2 vaba (sh laupäeviti ja pühapäeviti).
Tööaeg – 8.00-20.00
Palk – tükitöö.
Töö sisuks metalluste värvimine (pulbervärvimine või märkvärvimine)

Ootused kandidaadile

Töökogemus, töötahe

Huvitavat tööd, head meeskonda, konkurentsivõimelist palka (keskmine palk alates 15 000 neto)

Tööpakkumise number
#122038

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
3. september 2007

CVKeskus.ee klient

Personalirent, personaliotsing.

Vaata rohkem

Maaler