Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70859

Maaler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eriliigiliste detailide, sõlmede värvimine.

Ootused kandidaadile

Iseseisev töö värvimisseadmetel, metalli värvimis tehnoloogia tundmine, keemiliste protsesside tundmine

Ettevõte pakub

Pingelist tööd
tööd stabiilses firmas
töötulemustele vastavat palka
võimalust töötada arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#70859

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2006

AS Silbet Metall on alates 1992 a. Eesti erakapitalil põhinev masinaehituse ettevõte asukohaga Tallinnas. Ettevõtte põhitegevus on projektipõhine, kus toode valmib tellija jooniste järgi. AS Silbet Metall on tööandjaks 58 töötajale ning omab tootmispinda 5700 m2. Klientideks on valdavalt Põhja-Euroopa firmad. Tänu täielikule masinaehituse tsükli olemasolule on AS Silbet Metall võimeline teenindama väga erinevate vajadustega kliente.

Vaata rohkem

Maaler