Värsked tööpakkumised

Maaler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 433460

Tööpakkumise number

433460

Töö kirjeldus

Pakume ehitustööd Soomes Helsingi piirkonnas erinevaid sise- ja välismaalritöid eelneva töökogemusega maalrile, kes oskaks vajadusel ka parketti ja liistu paigaldada, vaheseinu ehitada jms. Võimalik teha ka õhtuti ning nädalavahetustel.

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus
- motiveeritus ning töötahe
- karske eluviis

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus Soomes
- kehtiv Soome tööturvalisuskaart

Ettevõte pakub

- stabiilset ja kindlat tööandjat
- tööriideid ja nõutavaid ohutusvahendeid
- Soome standarditele vastavat, ausat ja õigeaegselt makstud töötasu
- sobivusel pikaajalist töösuhet ja võimalust saada tähtajatu tööleping
- abi nõutavate tööohutuskaartide muretsemisel ja elamispinna leidmisel
- abi veronumbri ning henkylötunnuse saamisel

Lisainfo

Positiivse vastuse saamiseks soovitatav peale CV saatmist helistada kontaktnumbril +372 53000053 / 358 407368899 - Peeter

PS! Palume mitte kandideerida, kui puudub konkreetne töökogemus nõutud alal

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. august 2016
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2016

RBR Rakennus OY peamiseks tegevusvaldkonnaks on üldehitus ning meil on üle 40 töötaja.
Tegutsedes Soome ehitusturul alates 2009. aastast oleme paika pannud oma põhiväärtused - kõrged nõudmised kvaliteedile, tellija soovidega arvestamine, professionaalne meeskond, tähtaegadest kinnipidamine ja ausalt makstud töötasu töötajatele.
Pikaaegse töö tulemusena oleme saanud kogemusi, usaldusväärsed koostööpartnerid ning kõrge krediidireitingu, samuti laieneme pidevalt edasi.