Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #620865

Maaler

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega MAALRITELE Helsingis ja Tampere ümbruses.
Tegemist tuleb põhiliselt sisetöödega- eeltööd ja maalritööd.

Võtame tööle kogemustega maalrid.

Heale töötajale tööd pikaks ajaks!

Nõudmised kandidaadile

- Kogemus antud valdkonnas
- Kehtiv tööturvalisuskaart
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Kogemus pritsimasinatega töötamisel
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Inglise keele oskus suhtlustasandil
- Veronumero/Henkilötunnus (Vajadusel aitame selle saamisel)
- Kohusetundlikkus, positiivne ellusuhtumine, teohtaline

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Palk alati kokkulepitud päeval
- Majutus ettevõtte poolt (Oma tuba, max 3 toaline)
- Kulude kompensatsiooni (Kütus, tööriided, laevapiletid)
- Kindlustus tööandja poolt (Õnnetusjuhtumi kindlustus)
- Ettevõtte poolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel
- Personaalne kontaktisik, kellega võimalus suhelda eesti inglise vene või soome keeles
- Igakülgne nõustamine ja abistamine

Lisainfo

OOTAME OMA MEESKONDA USALDUSVÄÄRSEID JA TEOTAHTELISI TÖÖMEHI!

Tööpakkumise number
#620865

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: Alates 14 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2019

EstEmploy on tööjõu varustamisega tegelev ettevõte, kes vahendab tööjõudu Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy OÜ annab pidevalt tööd üle 100 inimesele.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.

Vaata rohkem

You are applying to:
Maaler