2023-08-23 14:48:55

Maaler-siseviimistleja

CVKeskus.ee klient
Alates 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime projektipõhiselt kolmeks kuuks MAALER-SISEVIIMISTLEJAT, kelle ülesandeks oleks värskendada meie hotellitubade- ja üldruumide pindu.

Sinu tööks oleks värvitavate pindade ettevalmistamine, pahteldamine, lihvimine ja värvimine.

Мы ищем маляра на три месяца на по проекту, задачей которого будет обновление поверхностей наших гостиничных номеров и мест общего пользования.

Ваша работа будет заключаться в подготовке, шпаклевке, шлифовке и окраске поверхностей, подлежащих окраске.

Ootused kandidaadile

Ootused Sinule:

  • Töökogemus vähemalt 3 aastat;
  • suudad töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas;
  • soovituslikult kutsekeskharidus maaler - siseviimistleja erialal;
  • oled kohusetundlik, positiivse ellusuhtumisega ja täpne!

Ожидания:

  • Опыт работы не менее 3 лет;
  • желательно среднее-специальное образование маляра-декоратора интерьера;
  • вы можете работать как самостоятельно, так и в команде;
  • вы добросовестны, позитивно относитесь к жизни и пунктуальны!

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • kaasagseid töötingimusi ning varustust;
  • stabiilset tööd ja konkurentsivõimelist töötasu;
  • tasuta toitlustust;
  • parkimisvõimalust hotelli territooriumil.

Tööga on võimalik alustada koheselt.

Мы предлагаем:

  • современные условия труда и оборудование;
  • стабильная работа и конкурентоспособная заработная плата;
  • бесплатное питание;
  • парковка на территории отеля.

Можно приступить к работе немедленно.