Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553135

MAALER

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime meie meeskonda MAALREID!
Pakume koostöö võimalust nii allhankena kui ka tähtajatu töölepingu alusel.
Tegemist on aastaringse tööga erinevatel objektidel Norras ja Islandil.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult maalritöö oskust ja kogemust ning valmisolekut töötada välislähetustes.
Erialane haridus/kutsetunnistus ja B kategooria juhilubade olemasolu tuleb kasuks!

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • Kindlal palgapäeval korralikku tasu, mis sõltub Sinu oskustest, vilumusest ja panusest töösse
  • Tööd lähetustena põhiliselt Islandil ja Norras: lähetuse pikkus on 3-4 nädalat, seejärel puhkad kodus 7-10 päeva
  • Häid töövahendeid ja varustust, ettevõtte poolt korraldatud transporti objektile ja tagasi (algus ja lõpp Tallinnas) ning ööbimist välislähetustes
  • Toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#553135

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2018
Kuulutus sisestati:
23. august 2018

Seve Ehituse AS on puitmajade tootmise ja ehitamisega tegelev ettevõte, kellel on oma valdkonnas kogemust juba enam kui 20 aastat.

Vaata rohkem

MAALER