Maaler / маляр
Tööpakkumise number #698799

2
Erefi Ehitus OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Pakume tööd maalritele Tallinnas ja selle lähiümbruses valdavalt uusehitistel.
Töö sisaldab erinevate pindade (kipsplaat, betoonkivi, paneel) tasandamist, pahteldamist, lihvimist ja lõppvärvimist.

Предлагаем работу малярам в новостройках г.Таллинн и его окрестностях.
Основные виды работ-штукатурка, шпаклевка, покрытие краской различных поверхностей.

Ootused kandidaadile

-Eelnev kogemus antud valdkonnas
-Kohusetundlikkus ja võime tähtaegadest kinni pidada.
-Oskus töötada pahtli,- ja värvipritsidega ning lihvimismasinatega (kaelkirjakuga).

Требования к кандидатам
-опыт работы
-отвественность и соблюдение поставленных сроков работ
-умение использовать современное оборудование

Ettevõte pakub

-Stabiilset ja pikaajalist tööd.
-Töö krohvi,- ja pahtlipumpadega,värvipritsidega ja lihvimismasinatega uutel
suuremahulistel objektidel
-Tööriided ja kvaliteetsed töövahendid on ettevõtte poolt
-Materjalid ainult tunnustatud tootjatelt (üldiselt Vivacolori pritspahtlid ja värvid)
-Palka tükitöö alusel (7eur/m2 columbia, 6 eur/m2 paneel, 5 eur/m2 kips)

-Стабильную и постоянную работу.
-Рабочую одежду и квалитетные инструменты
-Используем только качественные материалы
-Своевременная оплата труда
Оплата сдельная (7eur/m2 Columbia, 6eur/m2 панель, 5eur/m2 Gyproc)

Tööpakkumise number
#698799