Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #651142

Maaler / маляр

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd maalritele Tallinnas ja selle lähiümbruses valdavalt uusehitistel.
Töö sisaldab erinevate pindade (kipsplaat, betoonkivi, paneel) tasandamist, pahteldamist, lihvimist ja lõppvärvimist.

Предлагаем работу малярам в новостройках г.Таллинн и его окрестностях.
Основные виды работ-штукатурка, шпаклевка, покрытие краской различных поверхностей.

Nõudmised kandidaadile

-Eelnev kogemus antud valdkonnas
-Kohusetundlikkus ja võime tähtaegadest kinni pidada.
-Oskus töötada pahtli,- ja värvipritsidega ning lihvimismasinatega (kaelkirjakuga).

Требования к кандидатам
-опыт работы
-отвественность и соблюдение поставленных сроков работ
-умение использовать современное оборудование

Ettevõte pakub

-Stabiilset ja pikaajalist tööd.
-Töö krohvi,- ja pahtlipumpadega,värvipritsidega ja lihvimismasinatega uutel
suuremahulistel objektidel
-Tööriided ja kvaliteetsed töövahendid on ettevõtte poolt
-Materjalid ainult tunnustatud tootjatelt (üldiselt Vivacolori pritspahtlid ja värvid)
-Võimalus käia aeg-ajalt komandeeringutes (Rootsi, Norra, Soome)
-Palka tükitöö alusel (7eur/m2 columbia, 6 eur/m2 paneellagi, 5 eur/m2 kips)

-Стабильную и постоянную работу.
-Рабочую одежду и квалитетные инструменты
-Используем только качественные материалы
-Возможны командировки в Норвегию, Финляндию, Щвецию
-Своевременная оплата труда
Оплата сдельная (7eur/m2 Columbia, 6eur/m2 панельный потолок, 5eur/m2 Gyproc)

Tööpakkumise number
#651142

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
21. mai 2020

CVKeskus.ee klient

Meie suurimaks eeliseks on professionaalne töökorraldus.

Kõikidel objektidel töötavad maalribrigaadid, kelle kasutuses on nii pahteldamiseks, lihvimiseks kui värvimiseks mõeldud spetsiaalne tehnika, kasutame oma töös proffidele mõeldud seadmeid.

Meil on piisavalt tööjõudu ja tehnikat, et teha maalritöid täies mahus suurtel objektidel, kuid oleme alati valmis tegema väiksemas mahus töid nii era- kui äriklientidele.

Planeerime oma tööd nii, et suudame kinni pidada tähtaegadest ja garanteerime kvaliteedi.

Vaata rohkem