Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639514

Maaler-liivapritsija / маляр-пескоструйщик

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti ettevõte otsib kogemustega maaler-liivapritsijat tööle Soome laevatehases, ning metallkonstruktsioonide, veoautode jms värvimistöödeks.

Эстонская компания ищет опытного маляра-пескоструйщикa, для работы на финских судоверфях, и для покраски металлоконструкций, грузовых автомобилей и др.

Ootused kandidaadile

Vajalik inglise või soome keelest aru saamine, C-kategooria juhiloa ja Euroopa Liidu kodaniku passi olemasolu. Vähemalt viis aastat kogemust ametialal.
Võtame ühendust vaid meile sobilike kandidaatidega.

Требуется понимание английского или финского языка. Наличие прав категории «C» и паспорта гражданина ЕС - обязательно. Профессиональный опыт не менее пяти лет.
Мы свяжемся только с подходящими кандидатами.

Ettevõte pakub

Töötasu 12 € tunnis (neto).
Majutus ettevõtte kulul.

Зарплата 12 евро в час (нетто).
Проживание за счет компании.

Lisainfo telefonil +372 54575334 (tööpäeviti 9:30-16:30).
Дополнительная информация по телефону +372 54575334 (только в рабочее время 9:30-16:30).

Tööpakkumise number
#639514

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2020
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem